Blog > Komentarze do wpisu
Jak z torbą na ziemniaki.

Mój brat jest bardzo w porządku i fajnie sie dogadujemy, ale właśnie czasem jak robię coś głupiego to mu przeszkadza, jak w tym epizodzie. W każdym razie duże pozdrowienia dla mojego brata Piotrka, bo właściwie gdyby nie on to bardzo możliwe, że nie zainteresowałbym się na tyle komiksem i nie rysowałbym tak jak rysuje.
Myślę, że starsi bracia mają duży wpływ na młodszych. Mój gust muzyczny w dużym stopniu został ukształtowany właśnie przez brata i pod wieloma względami tak jest. Zresztą często do dziś!
Ale ale- co do samej sytuacji :) to było wieczorem gdy jechaliśmy do studia, żeby ponagrywać moje wokale. Bardzo się wstydziłem, szczególnie jak potem poprawialiśmy jakość i leciał sam mój wokal :P jestem przyzwyczajony do jego dźwięku, ale to inne uczucie słyszeć go tak w studiu na głośnikach, niż na słuchawkach przy komputerze. Póki co to wersje robocze, ja muszę poćwiczyć te kawałki bo zdarzało się, że nie trafiałem w linie lub trochę się zaciąłem.
Wcześniej brat prowadził audycję z kumplem w poznańskim studenckim radiu Afera. Audycja zwie się Audiosfera i jest co piątek o 22. zwykle przez jedną godzinę. Hasło przewodnie "W poszukiwaniu innej muzyki" :) bardzo ciekawe rzeczy puszczają, fajnie opowiadają. Każda audycja ma inny temat. Zapraszam do słuchania- tu blog audycji, a po prawej link do strony radia Afery skad mozna sluchac. Poza tym. Wczoraj przyjechała do mnie moja przyjaciółka, która podśpiewuje i miałem akurat taki elektroniczny mocno bit i tekst gotowy po ang, więc na próbę zaśpiewała. tutaj efekt. A później próbowaliśmy coś akustycznie z innym tekstem. Nagramy to drugi raz z naszym przyjacielem Depkiem, który gra na elektryku. W kązdym razie robocza wersja jeśli ktoś ciekaw- tutaj :) Na digarcie puściłem coś takiego :) właśnie skanuje drugą stronę bo tak zaczętą miałem to skończyłem. Oprócz tego rysuje sobie różne rzeczy tak na boku ("Kocmołuch","Jack Mouse the Jazzman","L+L","Ajlajktubi"- te dwa ostatnie jak będą pełniejsze to pokaże coś). No a tak to głównie siedzę nad Pierrem Vurnax do scenariusza Tomka Kontnego, a ostatnio skończyłem kolejny odcinek Antykwariatu, który był robiony do nowego Jeju (nic nie wiem czy trafi tam), do scenariusza Daniela Gizickiego. Obu scenarzystów pozdrawiam oraz Was drogich czytelników również.
Mikołaj Krakacz.
niedziela, 13 stycznia 2008, nikolauste

Polecane wpisy

  • Kłamią mi w oczy

    i w końcu zebrałem się by rysować wspominki i anegdotki które zsypuje mi codzienność miło w głowę. chciałbym reportować ją jak najczęściej, jednak najczęściej t

  • Ślimakobranie!

    znalazłem staroć którego nie pokazałem nigdy! tak więc pokazuję bo całkiem go lubię lubię. zrobiłem go na wakacjach w pięknych Gąskach, do których już niestety

  • Autobus i pan

    Wydalem Maszina czwórkę który na MFK rozszedł się w całym pierwszym nakladzie 50 egzemplarzy, dlatego tez robie teraz dodruk. po MFK wziął mnie mocniejszy kasz

Komentarze
Gość: Wercia, *.icpnet.pl
2008/01/13 13:39:39
Tak, nie ma to jak starszy brat. Czasem fajnie, czasem nie. Też mojemu dużo zawdzięczam ;) Pozdro.
-
Gość: turla, *.aber.ac.uk
2008/01/13 17:35:04
człowiek renesansu jednym słowem
-
Gość: xlm, *.in.lublin.pl
2008/01/13 23:15:29
hej hej ho ho.

Tak to jest z tymi starszymi braćmi.
Mają większy wpływ niż chcieliby mieć :D
-
Gość: xlm, *.in.lublin.pl
2008/01/13 23:16:06
a, i bardzo fajnie wygląda taki żółty i brudny czarny!
-
Gość: Becia [;, *.eastwest.com.pl
2008/01/19 22:05:27
Ale przygoda;) (w drodze z bratem).
Nie wiedziałam, że masz rodzeństwo, brata:) .. starszego, me too. Oj, tak starsze rodzeństwo ma na nas wpływ..starszy brat;)
Pozdrooo:)
-
Gość: darka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/02/27 13:38:31
bardzo przystojny ten Twój brat,bardzo
-
Gość: fafga, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/04/19 18:31:48
ojej, jakie ładne buzie ludzi. się ładnie uśmiechają, ładnie.
-
animateusz
2008/06/11 18:20:25
Kurde jaka abstrakcja. Myślę, że z braku brata nie jestem w stanie tego zrozumieć. Piękne jak postit.